tulips

Дорогі друзі,

ми раді вітати

Вас в компанії

HoRes Pro!

HoRes Pro є управлінською компанією у сфері готельно-ресторанного бізнесу і надає професійну допомогу в розвитку бізнесу партнерів.

Основною ціллю нашої роботи є підтримка і розвиток ваших підприємств з використанням свого багаторічного досвіду

main1роботи, своїх секретів успіху і інших «маленьких хитрощів». Основна мета – підвищення ефективності і результативності діяльності готелів і ресторанів наших друзів, тобто Вас наші шановні партнери!

Чому саме партнери, а не клієнти? У розвинених країнах давно існує визнана практика покупки 10-20% акцій підприємства консалтинговою компанією. У сучасних реаліях нашої країни це, на жаль, неможливо через відсутність дієздатного ринку цінних паперів. Проте, на відміну від багатьох консалтингових фірм, які намагаються «зібрати врожай» шляхом проведення одноразових «точкових» тренінгів, ми оцінюємо свою роботу через приріст Вашого прибутку і досягнення цілей.

Для цього ми розробили цілий комплекс інструментів, які дозволяють нам разом досягнути Ваші цілі і зробити Ваш бізнес успішним! У своїй роботі ми орієнтуємось на постійний контакт з Вами і коректування нашого співробітництва з врахуванням обставин, що склались.

Ласкаво просимо в компанію HoRes Pro!

 

Chief adviser                    Борис Шевельов

Vice-chief adviser            Наталія Чуприна