HoRes Pro об'єднує дружню команду професіоналів. Наші адвайзери володіють професійним досвідом і талантом, відмінними діловими характеристиками. Вони проходять строгий відбір, спеціалізоване навчання і стажування.

Для реалізації плідної співпраці з партнерами компанія, в залежності від ситуації, розподіляє роботи між різними адвайзерами для досягнення максимального результату.

5f099935-671f-4f7d-a731-b77d0ba38cdf

Борис Шевельов 

chief adviser, бізнес-тренер компанії HoRes Pro

Наталя

Наталія Чуприна 

vice-chief adviser,бізнес-тренер компанії HoRes Pro

Лариса

Лариса Шевельова

адвайзер компанії HoRes Pro, керівник відділу зовнішньої аналітики, економіст, спеціаліст в ІТ-технологіях, бізнес-тренер.

IMG_5258

Наталія Ісаєва

бізнес тренер компанії Hores Pro

Сертифікований організаційний консультант та бізнес – тренер від Московського Інституту  Гештальту  та Психодрами, МВА – Бізнес – Академія Практичного Менеджменту,  Сертифікований викладач Adizes Methodology від Adizes Institute, Сертифікований коуч за стандартами ICF, ECF.  Досвід роботи в системних  українських та європейських компаніях на керівних посадах напрямку HR  12 років.

Ігор

Ігор Хоній

адвайзер компанії HoRes Pro, бренд - бармен та бариста, бізнес-тренер.

Люда

Людмила Бачек

адвайзер компанії HoRes Pro, керівник відділу внутрішньої аналітики, спеціаліст в бухгалтерії та економіці, бізнес-тренер

Діана

Діана Петрушко

адвайзер компанії HoRes Pro, дизайнер інтер'єру