Тренди сучасної української кухні

Перехід на зимовий формат

Сучасну українську кухню кожна людина розуміє по-своєму: для когось це борщ та вареники, для інших – "Олів’є", а хтось вважає українською кухнею страви, які готуються з продуктів, що тисячоліттями вирощувалися в Україні. До речі, борщ – таким, яким ми знаємо його нині, – готують не так давно, тому його не можна назвати «давньою українською стравою». Хтось вважає українською кухнею все те, що готується в Україні. І ця думка також має право на існування, адже якщо ти живеш і працюєш в Україні, готуєш авторські страви, то чому б не назвати їх сучасною українською кухнею?!

Ми підготували традиційні страви сучасної української кухні, які є популярними. Проте їх креативна подача неодмінно здивує гостя.

Салат "Мізерія"
Ну, здавалося б, – класика. Що ще можна зробити з огірка та помідора? Але погляньте на цю подачу! Свіжий смак буде до вподоби постійним гостям, а фудкост традиційно невеликий. Свіжий огірок та шматок помідора чері в обіймах м’якої сирної
маси… той випадок, коли третій не зайвий.

"Юшка "Карпатська" з вушками з білих грибів"
Що може бути своєріднішим за карпатську юшку із грибами, власноруч зібраними у горах! Ця яскрава українська страва потішить вас неперевершеним смаком, а аромат білих грибів перенесе у самі Карпати. Цікава подача + шматочок запашного хліба – і ви забудете, що таке борщ. Використайте прийом збору страви за столом перед очима гостя – це урізноманітнює подачу перших страв та робить її привабливою.

"Банош із кручениками"
Банош, певно, смакує не всім. Але про цей такого не скажеш! Адже він із кручениками зі свинини, які роблять страву ще ситнішою, а вершковий соус додає нотку ніжності та залишає приємний післясмак.

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.