Автентичний турецький ресторан HAN

30726274_1729802320391360_3502737625947570176_n

Автентичний турецький ресторан HAN. Читайте у рубриці #Гастротур.

Перебуваючи в Стамбулі, ми не могли не відвідати типовий місцевий ресторанчик, розташований, як у нас прийнято казати, у ближньому центрі. Обрали його не за рейтингами, а за кількістю гостей. Заклад не дуже великий, близько 80 посадкових місць. Характерна риса – відсутність стільців. Гостям пропонують розміститися на подушках та килимах за низькими столами. Це чудовий приклад того, як можна підкреслити автентичність ресторану і підтримати дух традицій. Тут панує особлива атмосфера, персонал – в основному немолоді люди. Помітно, що працюють вони тут не перший рік. Типові офіціанти старого вишколу, які з великою пошаною ставляться до свого ремесла. Шкода, що в нашій країн таке наразі рідко трапляється.

Меню, як заведено у Стамбулі, широке, близько 80 позицій. Тут і традиційні кебаби, і дуже багато видів м’яса, тушкованого з овочами.

Нашу увагу привернула страва, розрахована на двох. Вона цікава насамперед своєю подачею у чавунній конструкції з пальником. Овочі з м’ясом викладаються зверху, і завдяки пальнику страва залишається гарячою. Окремо подається гарнір.

Скуштували ми і класичного варіанта турецьких пляцків. Зона, де їх готують, розумно розташована біля вікна – для залучення гостей показано процес виробництва. Це рішення все ще у тренді, у разі якщо ви перебуваєте в локації з більшим потоком перехожих біля ресторану.

Ресторан заповнений в основному ввечері. Оборотність стола невелика. Проте, враховуючи простоту меню, маржа явно вища за 70%. Наш чек становив 80 дол. на двох без алкоголю, що вище від середнього по Стамбулу для такого меню. Але колорит закладу та розташування на туристичних стежках позитивно впливають на заповнюваність ресторану.

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.