Дитячі кімнати у ресторанах

30656233_1727543000617292_9111445339444871168_n

Дуже популярними стають нині заклади, що дбають про дитяче дозвілля. І ресторани - не виняток. Батьки повною мірою можуть відпочити й насолодитися улюбленими стравами, коли знають, що їхні діти – поруч і при цьому весело проводять час у товаристві однолітків.
Про дитячі кімнати у ресторанах ми розпитали ресторатора, ідейного натхненника, власника мережі ресторанів MAFIA Тараса Сердюка у рубриці #Гастродумка.

- Дитячі кімнати з’являються у багатьох ресторанах, скажіть, якого ефекту може сподіватися ресторан, що має дитячу кімнату?

- Сімейні цінності – основа нашої мережі, тож ми робимо все, щоб мамам було зручно приходити до нас із дітьми. Щоб батьки могли відпочити, зустрітися з друзями та близькими, не думаючи про те, чим розважити малюків. Ресторан – місце відпочинку для всієї сім’ї. Тому наше завдання – створювати максимально затишну атмосферу як для дітей, так і для дорослих.

- Як наявність дитячої кімнати впливає на маркетинг ресторану, його просування?

- Безумовно, це генерує додатковий трафік. Дитячі кімнати є конкурентною перевагою. Наприклад, у нас часто відбуваються такі заходи, як МамаWOW, коли збираються мами зі своїми дітьми, проводяться майстер-класи, різні акції і тренінги. Ми стали локацією для сімейних посиденьок.

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.