Коктейлі з локальних інгредієнтів

30531411_1724314804273445_7996785593944113152_n

Коктейлі часто сприймаються як гарна лінійка алкогольного меню нічних клубів, молодіжних ресторанів, гламурних лаунжів. Вважається також, що коктейльна карта неодмінно має містити класичні рецепти, популярні у цілому світі. Але ці стереотипи нині ламаються. По-перше, коктейлі стають популярними у закладах різних концепцій, не лише у вищеперелічених. А по-друге, на авансцену виходять коктейлі із локальних інгредієнтів, а їх приготування та вживання стає мистецтвом. Що стосовно цього думає бренд-бармен Ресторації Бачевських Іван Зелик?

- На вашу думку, наскільки популярними є лінійні коктейлі з акцентом на місцеві інгредієнти?

- Зараз це можна назвати світовою тенденцією. Останні роки місцеві інгредієнти широко використовуються в алкогольній індустрії, відбувається своєрідна прив’язка алкоголю до місцевості. Тобто є локальні інгредієнти, алкоголь та історія. Саме історія – це те, що продається найкраще. Гості міста бажають скуштувати щось колоритне, те, що властиве саме тій місцевості, куди вони приїхали. Звісно, дуже важливим є правильне поєднанням кухні і бару, тобто інгредієнти страви і коктейлю повинні пасувати одне до одного.

- Які інгредієнти найкраще використовувати в лінійці коктейлів локального меню?

- Використовувати можна звичайні інгредієнти, але які не є характерними для тих чи інших коктейлів. Наприклад, до всім відомого гастрономічного коктейлю «Кривава Мері» можна додати незвичну настоянку. Приміром, ми використовуємо коктейльний апарат, готуємо напій у присутності гостя, аромат іде по цілому залу, і люди замовляють. Тобто кожен заклад може робити свою інтерпретацію, використовуючи різні інгредієнти.

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.