Що визначає сучасну українську кухню?

29570387_1712101675494758_1319494917892196479_n

Ресторани української кухні переживають нове народження. Сучасний дизайн, фермерські продукти, трендові подачі з використанням молекулярної кухні... Є успішні проекти, до яких сміливо можна віднести ресторан «Барви» у Києві. Ми вирішили дізнатися думку бренд-шефа цього закладу, Сергія Байсаревича, про сучасну українську кухню.

- На вашу думку, що визначає сучасну українську кухню?

- Насамперед смак страви, подача є другорядною. Ми використовуємо класичні рецепти, але додаємо свою родзинку, як смакову, так і в сенсі декорування. Є поняття «фуд-перинг», тобто якнайкраще поєднання страви з коктейлем. Щосуботи готуємо 3 страви не за меню, а бармен готує три нові коктейлі. Це таке собі нововведення. Щодо самого меню, то готуємо страви зі звичними для гостей смаками. А для гурманів раз на тиждень влаштовуємо вечері на 10-15 осіб.

- Меню визначають інгредієнти, у тому числі і foodcost. Які інгредієнти варто використовувати для страв трендової української кухні?

- Важливо навчитися правильно використовувати продукти, вирощені у нас. Яке розмаїття всіляких грибів, трав, про які багато хто не знає, але саме ці продукти при правильному приготуванні і творчому підході шеф-кухаря можуть здивувати гостя і змусити його повертатися до нас.

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.