Ефективний фінансово-управлінський облік, контроль та планування

26992128_1639051826133077_1591148524418629373_n

Про ефективний фінансово-управлінський облік, контроль та планування за допомогою програмного комплексу говоримо з директором Кнайпа Pro Груп Олегом Рогозою в рубриці #Pro_менеджмент.

- На вашу думку, які критерії важливі у програмному забезпеченні для формування реального foodcost?

- Повний і реальний режим онлайн у системі управлінського обліку. Це дозволяє не лише «м'яко» контролювати персонал, а й, що найважливіше, – гнучко і своєчасно управляти змінами. Це стосується всіх аспектів ресторанного бізнесу – від зміни foodcost до перевищення ліміту на таксі офіціантам. Повторюся, у сьогоднішніх реаліях дуже важливим є постійний контроль foodcost, але не менш важливим є контроль усіх статей витрат у закладі. Тоді це працює як налагоджена система. І результат вражає найконсервативнішого ресторатора. Перевірено на практиці, і не один раз!

- Яким чином програмний комплекс дозволяє управляти foodcost-ом?

- Управління foodcost-ом – це не просто процес роботи з одним звітом. Це комплекс заходів на різних рівнях: від складського обліку до гнучкої зміни постачальника. І програмний комплекс повинен, як інструмент, допомагати, інформувати і блокувати на кожній зі «своїх» ділянок. Блокувати непогоджене підвищення ціни постачальником, інформувати про від’ємні залишки, допомагати з’ясувати
недостачі інвентаризацій тощо. Саме з цим пов'язана дуже важлива вимога до сучасного ПЗ, що всі дані (від продажів і складу до мотивації співробітників) повинні перебувати в єдиній базі даних. Це дозволяє управлінцям отримувати своєчасні звіти про «вузькі» місця бізнесу і причини зниження чистого прибутку закладу.

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.