Тенденції ресторанного дизайну в Україні

24899679_1598735533498040_5345861990393031434_n

Цього року на престижній міжнародній премії Restaurant & Bar Design Awards переможцем у номінації «Кращий європейський ресторан» став український ресторан Shade Burger (Полтава) від студії YOD Design Lab. #Pro_дизайн в Україні говоримо з засновником та керівником дизайн-студії Володимиром Непийводою.

- Які, на вашу думку, основні тренди дизайну в Україні?

- Сьогодні важко виділяти якийсь один напрямок, щоб можна було сказати: «це тренд, який ми тотально масово бачимо скрізь». На мою думку, основою формування тренду в дизайні має стати душа закладу та "очищення" від перенасиченості в інтер'єрі.

- Як зміняться акценти у ресторанному дизайні в Україні впродовж наступних 5 років?

- Основні акценти мають бути спрямовані безпосередньо на предмет того, що потрібно донести. Дизайн стане функціональнішим, чистішим та менш помітним, він буде емоційним та передаватиме відчуття душі в атмосфері закладу. А щоб це відбулось швидше, повинен з'явитися якісний український продукт, з якого шефи будуть готувати страви. Це, своєю чергою, залежить від підприємливих фермерів, від того, чи вміють вони бачити, що саме потрібно та чи можуть задовольнити ці потреби. Тут все між собою взаємопов'язане.

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.