Які страви варто впровадити на зимовий період?

24232096_1594346943936899_7729669765463910211_n

Своєю думкою з читачами #ProHotel_Restaurant ділиться Оксана Задорожна, шеф-кухар з багаторічним досвідом та надзвичайним ресторанним чуттям (Кумпель Груп).

- Які страви варто впровадити на зимовий період?

- На зимовий період варто впроваджувати страви, багаті вітамінами та мікроелементами. Страви холодної пори року мають бути ситними та калорійними. Це густі супи з використанням бобових, круп, квашених овочів: капусняки, супи-рагу, гуляш, бограч-гуляш, німецький традиційний суп пихельштайнер, який готується з трьох видів м’яса (яловичина, свинина, птиця, іноді додається ще й качка, коренеплоди), традиційний французький цибулевий суп, гороховий з копченнями, айнтопф (перекладається з німецької як «все в одному горщику», його основою є м’ясо, овочі, горох, чечевиця та копчення. Готується він відразу в горщику в духовці або пічці). Смакують в холодну пору року наваристі рибні юшки і обов’язково справжній український борщ.

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.