Сезонне меню цієї осені

22851784_1560595200645407_1077987561231537297_n

Актуальну тему осіннього меню в інтерв'ю#ProHotel_Restaurant продовжує Богдан Білоножко - шеф-кухар ресторану Szkocka готелю AtlasDeluxe.

- Богдане, які страви Ви впроваджуєте в своєму ресторані цієї осені?

- Ми пропонуємо своїм гостям Теплий салат з телятини з запеченим карамелізованим гарбузом. Він готується на основі гарбузової олії, про це вказано в меню. На сьогоднішній день у нас це страва з Топ-продажу, нарівні з Цезарем та Фірмовим салатом. Взагалі гарбуз важко взяти за основу. Виключенням, напевне, є Гарбузовий суп, але його пропонує багато закладів, складно зробити його особливим.
На мою думку, гарбуз – це хороший додаток для будь-якої страви: в салат, в закуску, в основну страву. З нього можна зробити гарбузові мюслі, запечені карамелізовані декори.

Взагалі восени я намагаюсь впроваджувати в меню більш теплі страви, бо вже починає холодати. Але мова не йде про гарячі, гострі страви, які будуть актуальні взимку. Мова іде про теплі, яскраві страви, які ще нагадуватимуть літо. Наприклад, ми вводимо яловичину або Кролика по-прованськи. Також ми пропонуємо Теплий салат з качкою, адже осінь – сезон дичини.

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.