Хоспер. Як? Коли? Для чого? Від концепції до правил використання

Хоспер. Як? Коли? Для чого? Від концепції до правил використання

22780693_1554771744561086_2742856220401181559_n

 

Використання живого жару в приготуванні їжі, особливо м'яса, давно нагулює апетит постійним гостям ресторанів. Тому недивно, що неабиякої популярності та затребуваності набирає саме хоспер. Розкриваємо тему популярності цієї печі в рубриці #Pro_технологію.

Грилі #Josper широко використовуються в ресторанах високої кухні, тапас-барах, брассері і стейк-хаузах.
В Іспанії, на батьківщині печі, та загалом у Європі багато ресторанів замінили нею традиційне обладнання: духові шафи, пароконвектомати, конвекційні та пароконвекційні печі. Адже окрім можливості готувати здорову їжу без додавання масла та інших інгредієнтів, хоспер не використовує газ і електроенергію, що дозволяє закладу скоротити витрати.

Готова страва має відмінну текстуру, володіє неповторним смаком, зберігає корисні властивості. А секрет приготування простий – висока температура забезпечує рум'яну скоринку і дозволяє поєднати в одному процесі копчення та обжарювання на грилі, при цьому уникаючи переварювання чи підгоряння страв.

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.