Сезонне меню

Сезонне меню

Сезонне меню

Про особливості сезонного меню, основні тренди та популярні продукти цієї осені Ви можете дізнатись у рубриці #Pro_кухню нашого журналу #ProHotel_Restaurant.

[Сезонне меню. Основні тренди цієї осені] Отже, у чому полягають основні переваги осіннього меню? Насамперед, це спосіб урізноманітнити та освіжити постійне меню закладу. Окрім того саме восени різноманітність фруктів та овочів дозволяє експериментувати та створювати нові шедеври, щоб потішити своїх гостей гастрономічною насолодою.

Цього сезону для своїх страв ми обрали найбільш трендові інгредієнти, такі як гарбуз, груша, лисички та звичайно ж білі гриби, яких особливо багато цієї осені.

Foodpairing було використано при створенні нашої першої страви. Отже «Крем-суп з гарбуза та обсмаженого філе річкової форелі» потішить Вас неперевершено-ніжним смаком, та стане до вподоби любителям поексперементувати.

Яскраві барви осені дарує нам «Салат з печеним гарбузом, прошутто та бальзамічними перлинами». У ньому, окрім трендового зараз способу приготування, використані елементи молекулярної кухні.

Для завершення осінньої трапези ми пропонуємо солодкі страви на основі груші. Домашня груша як раз є на ринках у великій кількості. До того ж чудовий смак і аромат цього фрукту дозволяє створювати справді фантастичні десерти, без великих затрат. Тож пропонуємо два солодких шедеври: «Тартатен з грушею та імбирно-грушевим конфітюром» і «Ароматну грушу припущену у винно-вишневому соусі».

Вподобай нашу сторінку HoResPro, щоб не пропустити свіжі оновлення. Повну версію статті читайте в останньому випуску журналу "Pro Hotel & Rastaurant".

You must be logged in to post a comment.