Гастротур в Гданську

ДЕМОКРАТИЧНИЙ

ПРИБАЛТІЙСЬКИЙ ГДАНСЬК: BAZAR

Bazar - це невеликий ресторан, всього 40 місць в залі і стільки ж на літній терасі.
Дизайн ресторану досить простий і найбільше нагадує домашнє затишне кафе.

Основа концепції - меню, яке включає в себе локальні страви. Тут направду, смачно готують. Ресторан досить просто оформляє другі страви, і вишукано подає закуски і салати. Меню оптимальне за розмірами. Для декорування страв застосовують різні види салатів, соуси, карамелізовані овочі, конфітюри з локальних ягід і просто свіжі ягоди. Також використовують пелюстки сушених квітів, що додає фарб до закусок.

Заклад не дуже великий, тому важлива досить швидка подача страв. І ресторан успішно використовує су-від для вирішення цього завдання. Приготування заготовок у су-віді дозволяє в рази скоротити час приготування страви. Однак, смакові якості просто не передати словами.

Сервіс в ресторані на середньому рівні. Команда уважна до гостей, однак комунікація вимагає покращення. Як і додаткові продажі. Думаю, що середній чек в ресторані міг бути на 30% вище, в разі кращої підготовки офіціантів.

Одна з причин: відсутність старшого в службі сервісу, що часто зустрічається в невеликих закладах.

Висновки:
В цілому, яскравий приклад демократичного «ресторанчика» з локальними продуктами, рецептами і шармом. Елегантна подача, що відповідає трендам ринку, оптимальний розмір порції з гарніром, що дозволяє насититися, але все ж обов'язково замовити недорогий десерт. Грамотна інноваційна побудова технології і оптимальний розмір меню, що дає відмінну якість страв і швидкість подачі, дозволяють ресторану бути успішним.

You must be logged in to post a comment.