[:uk]У Києві відбудеться семінар на тему «Управління рестораном та готелем в зоні турбулентності»[:ru]В Киеве состоится семинар на тему «Управление рестораном и отелем в зоне турбулентности»[:]

[:uk]25 вересня в м. Київ відбудеться практичний семінар.

Разом з нашими бізнес-тренерами Борисом Шевельовим  та Наталією Чуприною, які мають великий досвід в сфері готельно-ресторанного бізнесу, у Вас буде можливість розглянути сьогоденні проблеми в HR-політиці ресторану, методи винагороди персоналу до продуктивної праці, проаналізувати фінансову математику    різноманітних ресторанних концепцій, вивчити актуальний антикризовий маркетинг та розглянути питання ребрендінгу.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами: 067-383-89-28

Реєстрація на семінар відкрита за посиланням:

http://eb.by/qZdJ

Місце проведення:

Готель “Баккара”, Венеціанський Острів 1, Київ (ст. метро Гідропарк)[:ru]8 сентября в г. Киев состоится практический семинар.

Вместе с нашими бизнес-тренерами Борисом Шевелёвым и Натальей Чуприной, которые имеют большой опыт в сфере гостинично-ресторанного бизнеса, у Вас будет возможность рассмотреть сегодняшние проблемы в HR-политике ресторана, методы вознаграждения персонала к производительному труду, проанализировать финансовую математику различных ресторанных концепций, изучить актуальной антикризисный маркетинг и рассмотреть вопрос ребрендинга.

За более подробной информацией обращайтесь по телефонам: 067-383-88-69, 067-383-88-43.

Регистрация на семинар открыта по ссылке:

http://eb.by/T9kL[:]

You must be logged in to post a comment.