5 незвичних ресторанів світу

Ithaa, Мальдівські острови

Rangali-Island_00009

Ithaa – перший підводний ресторан, який не має аналогів у світі. Ресторан розташований на глибині п’яти метрів нижче рівня моря біля острова Conrad Maldives Rangali в Rangalifinolhu, Мальдіви. Ресторан Ithaa прихований від сторонніх очей хвилями Індійського океану і оточений кораловими рифами. Прозорі акрилові стіни ресторану дозволяють гостям спостерігати за підводним життям, насолоджуючись обідом. Відвідувачі ресторану можуть замовити страви місцевої, східної і західної кухні. У ресторані панує дуже домашня атмосфера, адже одночасно в ньому можуть перебувати не більше 14 чоловік. У ресторан можна спуститися по дерев’яних сходах з розташованого неподалік наземного ресторану Sunset Grill.

The Smokehouse Room, Делі

the-smokehouse-room-and-shroom-_24_jpg_1335895127

Космічний дизайн ресторану був розроблений архітектурною студією Burside Design і являється унікальним, оскільки кожна деталь інтер’єру, починаючи з оббивки сидінь і закінчуючи віконними рамами, була оформлена дизайнерами вручну. За рахунок зміни освітлення в різний час доби декор ресторану може перетворюватись із кришталево-білого до різнобарвного. А із панорамних вікон відкривається прекрасний вид на Нью-Делі.

Two Oceans, ПАР

2OCEANS_037-2i

Ресторан Two Oceans в Південно-Африканській республіці є унікальним з двох причин. По-перше, він розташований на берегах двох океанів одночасно: із заскленого обіднього залу і тераси наліво відкривається вид на Індійський океан, направо – на Атлантичний. По-друге, це край континенту та цивілізації, далі – тільки антарктичні станції. Кухня закладу  – тайська, японська, також тут подається місцева риба, приготована за традиційними рецептами.

Dinner in the Sky, Бельгія

Dinner-in-the-Sky-Brussel-002

“Dinner in the sky” зараз найбільш популярна розвага. Практично кожного тижня нова країна розміщує цей атракціон у мальовничому і популярному місці. Кожен день Ви можете знайти згадки про подібні заходи на світових і місцевих телевізійних каналах. Люди по всьому світу з задоволенням беруть участь в таких незвичайних вечірках!

S’Baggers, Hімеччина

restaurant

Цей ресторан підхопив свіжий тренд у світі – не використовувати високооплачувану людську працю, максимально механізувати процес. Отже, тут зовсім немає офіціантів – вибравши і замовивши страву за допомогою тач-скріна, гість одержує свою страву по автоматизованій рейкової доріжці, якою буквально обмотаний заклад. Особлива гордість власників ресторану – використання тільки місцевих, сезонних і біо-продуктів і повна відмова від підсилювачів смаку та інших прийомів звичайних ресторанів.

You must be logged in to post a comment.